ДФС про річний перерахунок ПДФО за 2016 рік

ДФС про річний перерахунок ПДФО за 2016 рік

За своїм змістом перерахунок ПДФО – це самостійна перевірка податковим агентом сум нарахованих платнику податку протягом календарного року доходів у вигляді заробітної плати окремо за кожний місяць такого періоду та наданих податкових соціальних пільг.

Метою проведення такого перерахунку є забезпечення виконання визначеної Кодексом умови щодо обмеження граничного розміру заробітної плати звітного податкового місяця, який дає право платнику податку на застосування податкової соціальної пільги (у 2016 році – 1930 грн.), перевірки (уточнення) наявності підстав у платника податку для застосування податкової соціальної пільги, та правильності нарахування податку з доходів фізичних осіб за податковий період (рік).

У разі якщо внаслідок здійсненого перерахунку виникає недоплата утриманого податку, то сума такої недоплати стягується роботодавцем за рахунок суми будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць, а в разі недостатності суми такого доходу — за рахунок оподатковуваних доходів наступних місяців, до повного погашення суми цієї недоплати.

Факт проведеного перерахунку та його результати підтверджуються складеною в довільній формі бухгалтерською довідкою з подальшим відображенням у ф. № 1ДФ за 4 квартал 2016 року. Оскільки для відображення результатів річного перерахунку у ф. № 1ДФ не передбачено окремих реквізитів або рядків, у графах 4а та 4 сума ПДФО декларується з урахуванням проведеного перерахунку.

ГУ ДФС у Вінницькій област

Коментарі

Поки немає коментаріїв
Контакти
Аудиторская Фирма "Финансы. Бизнес. Аудит"
Контактна особа:
Елена
E-mail:
audit_fba@i.ua
Адреса:
39623, Україна, Полтавська обл., Кременчук, пр. Свободи, 138 на мапі
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх