Чи враховувати під час виплати авансу доплату до мінімальної зарплати

Чи враховувати під час виплати авансу доплату до мінімальної зарплати

17 січня 2017

Розмір зарплати за першу половину місяця (авансу) визначають у колдоговорі чи іншому нормативному акті роботодавця, який погоджено з виборним органом первинної профспілки чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а за відсутності таких органів ― представниками, обраними й уповноваженими трудовим колективом).

Своєю чергою, сума авансу не може бути меншою за оплату за фактично відпрацьований час із розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника (ч. 3 ст. 115 КЗпП, ч. 3 ст. 24 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВРдалі ― Закон про оплату праці).

Проте з 01.01.2017 р. було доповнено ст. 31 Закону про оплату праці, яка встановлює необхідність проводити доплату до мінімальної зарплати за ситуації, коли працівнику, який виконав місячну норму праці, нарахували зарплату в сумі меншій, аніж мінімальна зарплата.

Проте суму доплати до мінімальної зарплати необхідно вираховувати під час виплати зарплати за місяць, але не під час виплати авансу.

До того ж цілком можлива ситуація, коли з 01.01.2017 р. у працівника посадовий оклад становить 1600 грн (решту доплат і надбавок він не має), а сума виплаченого авансу — його половина, тобто 800 грн (1600 грн х 50%).

Джерело: Інтерактивна бухгалтерія

Коментарі

Поки немає коментаріїв
Контакти
Аудиторская Фирма "Финансы. Бизнес. Аудит"
Контактна особа:
Елена
E-mail:
audit_fba@i.ua
Адреса:
39623, Україна, Полтавська обл., Кременчук, пр. Свободи, 138 на мапі
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх