Наслідки щодо невиплати остаточних розрахунків з вини роботодавця

Наслідки щодо невиплати остаточних розрахунків з вини роботодавця

23 січня 2017

У разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у встановлені строки, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

А при наявності спору про розміри належних звільненому працівникові сум власник або уповноважений ним орган повинен сплатити відшкодування в тому разі, коли спір вирішено на користь працівника.

Якщо спір вирішено на користь працівника частково, то розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення по суті спору.

У випадку, якщо звільнений працівник до одержання остаточного розрахунку влаштується на іншу роботу, розмір компенсації зменшується на суму заробітної плати, одержаної за новим місцем праці.

Управління Держпраці у Хмельницькій області

Джерело: http://www.golovbukh.ua/news/13430-qqn-17-m1-23-01-2017-nasldki-shchodo-neviplati-ostatochnih-rozrahunkv-z-vini-robotodavtsya?ustp=F&utm_medium=letter&utm_source=letternews&utm_campaing=letternews_RNG_24012017

Коментарі

Поки немає коментаріїв
Контакти
Аудиторская Фирма "Финансы. Бизнес. Аудит"
Контактна особа:
Елена
E-mail:
audit_fba@i.ua
Адреса:
39623, Україна, Полтавська обл., Кременчук, пр. Свободи, 138 на мапі
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх