Тренінги, семінари для бухгалтерських служб підприємств

ОписаниеХарактеристики
Цену уточняйте
Минимальный заказ: 0.00 услуга
Контактная информация
+380 (67) 782-13-79показать+380 (67) 782-13-79 все+380 (67) 782-13-79 +380 (536) 79-15-27
Адрес: 39623, Украина, Полтавская обл., Кременчуг, пр. Свободи, 138
Написать компании

Описание

Нерідко компанії замовляють читання лекцій і тренінгів для фахівців власної організації. При цьому крім стандартної схеми занять, викладачі тренінгу вносять корективи матеріалами, цікавими конкретної аудиторії. В таких "домашніх" тренінгах є свої позитивні сторони.

Безумовною перевагою є сувора орієнтованість на аудиторію, а також можливість проведення заходів на території замовника, і отже, значне здешевлення навчання.

Зараз найбільш затребуваними є бухгалтерські семінари. Не кожен роботодавець може виділити час для постійного навчання своїх співробітників, а викроїти пару днів для участі у семінарі як правило, можна завжди, навіть у разі завантаженості працівника.

Семінари для працівників бухгалтерії проходять у двох напрямках: теоретичні знання і практика. У першому випадку - проходить у режимі консультації, і це заняття більше підійде директорам по фінансовій частині і головбухів великих фірм. Тут, як правило, коротко стисло розповідають про основні зміни у законодавстві, проводять ознайомлення зі стратегією планування фінансових справ компанії.

Практична частина семінару має ще назву бізнес-курсів. Такий метод тренінгу особливо популярний серед недосвідчених фахівців і націлений на отримання конкретних, практичних знань, які в подальшому будуть затребувані в роботі. Основним позитивним моментом такого семінару в тому, що існує можливість звернутися до педагога з незрозумілим моментом для пояснення.

Є ще один вид семінару для працівника бухгалтерії, який як здається нічого спільного з роботою бухгалтерії не має. Ці семінари дозволяють поліпшити особисті якості бухгалтера. Вони навчають правильним взаємовідносинам з керівництвом і звичайними співробітниками, можливості швидкого зростання по сходах кар'єри, як не впадати в депресію, виконуючи щодня рутинну роботу і іншим тонкощам.

Характеристики

Формат проведения
корпоративный
Методы
работа в малых группах
Способ проведения
очно
Продолжительность
1 дней

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх